אודות

פוקוס בית השקעות

פוקוס בית השקעות הוא בית השקעות בוטיק בעל רישיון מהרשות לניירות ערך, המתמחה בהשקעה בניירות ערך סחירים בישראל ובחו"ל.

בית ההשקעות מתמקד במניות ואג"ח תוך ביסוס השקעותיו על ניתוח פרטני ומעמיק של נייר הערך.

בפוקוס מתמקדים בהשקעה בניירות ערך הנסחרים בעיוות מחיר ומתחת לערכן הכלכלי.

בפוקוס בית השקעות ישנם שני שירותים מרכזיים:

  1. ‏ניהול תיקי השקעות אישי ללקוחות בעלי הון של מעל 0.5 מש"ח להשקעה.
  2. ניהול השקעות חיצוני של קרנות נאמנות – הצוות המקצועי שלנו מנהל השקעות של קרנות נאמנות שונות בניהול איילון, עם ביצועים שונים – כל אחד יכול להשקיע בכל אחת מהקרנות בפשטות באמצעות יועץ ההשקעות שלכם בבנק או באמצעות פלטפורמות המסחר השונות.

יואב טל

מייסד, מנכ"ל מנהל השקעות ראשי משותף

יואב בעל ניסיון של מעל 25 שנים בשוק ההון הישראלי, שימש כמנהל השקעות בחברות מובילות בניהול קרנות נאמנות ובחברת ניהול תיקים.

בשנת 2017 ייסד את פוקוס בית השקעות במטרה להיות חברה מובילה המתמחה בניהול השקעות בשוק ההון הישראלי. בעל רישיון בניהול תיקים מטעם הרשות ניירות ערך. בעל תואר ראשון בכלכלה ובעל תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון וחשבונאות. נשוי ואב לשלוש בנות ובן.

צפריר אפרתי

שותף, סמנכ"ל ומנהל השקעות ראשי משותף

צפריר בעל ניסיון של מעל 14 שנים בשוק ההון הישראלי, כיהן במגוון תפקידי מסחר ואנליזה בגופים מובילים עם התמחות בניתוח חוב ומניות.

הצטרף לחברה כשותף בשנת 2021 בתפקידו האחרון היה אחראי על תחום האג”ח הקונצרני במיטב דש גמל ופנסיה. מחזיק ברשיון ניהול תיקים מטעם הרשות לניירות ערך, בעל תואר B.A עם התמחות במימון. נשוי ואב לשלושה בנים.

דניאל הררי

שיווק השקעות

דניאל הצטרפה לפוקוס ב-2023 ואחראית על תחום השיווק בחברה. טרם הצטרפותה לפוקוס, דניאל מילאה תפקיד חתמת ביטוח בסוכנות כ- 4 שנים.

דניאל הינה בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ומימון מאוניברסיטת בן גוריון. כמו כן, בתהליך התמחות לרישיון לשיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך ולרישיון משווקת פנסיונית מטעם משרד האוצר.